Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 We can work this ... or maybe not?

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Missy B
Фен на Георг
Фен на Георг



Брой мнения : 99
Age : 29
Местожителство : Berlin, Germany
Registration date : 12.09.2008

We can work this ... or maybe not? Empty
ПисанеЗаглавие: We can work this ... or maybe not?   We can work this ... or maybe not? Icon_minitimeПон Окт 27, 2008 5:09 pm

Идеята за темата ми дойде от думите на майка ми "Ще имаш телефона, ако изкараш част от парите" и 2 часов-размисъл след това. Работите ли? Или по-точно, ако родителите ви ви кажат, че ако искате да имате нещо много луксозно, скъпо и бла бла, трябва да изкарате част от парите? Ако стане, какво бихте искали да правите?
Аз, например, в момента си търся работа като детегледачка, защото не желая майка ми да се меси много-много в плановете ми за нов телефон Very Happy И последно по ред, но не и по важност - какво заплащане си представяте за тази работа?
Върнете се в началото Go down
http://inabozhilova.blogspot.com
Robin-Maria
напреднал потребител
напреднал потребител
Robin-Maria


Брой мнения : 38
Age : 34
Registration date : 04.10.2008

We can work this ... or maybe not? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: We can work this ... or maybe not?   We can work this ... or maybe not? Icon_minitimeПон Окт 27, 2008 5:20 pm

Готина темикчка.Като бях по малка и майка ми ми каза същото но не помня по какъв повод беше scratch но като се знам каква съм със сигурност пак съм мрънкала за нещо,и тогава си поговорихме доста сериозно с нея за цената на парите!че не е важно просто да изхарчиш дадена сума а да оцениш това което купуваш и колко хубаво било когато си купиш нещо с средства които сам си си изкарал.било като себедоказване ..дрън дрън ...донякаде беше права.а иначе аз съм работила като барманка въпреки че бях на 16 а работех вечер но ... в момента съм модел Rolling Eyes (не ми се коментира това) и се занимавам непрофесионално (още) с музика.дай боже съвсем скоро да ми стане професия Very Happy .колко очаквам да получа за това ли ...ами айде дано да е колкото тх получават muahaha

миси какъв телефон си си харесала Smile (тва малко не по темата)
Върнете се в началото Go down
unlucky_girl
начинаещ
начинаещ
unlucky_girl


Брой мнения : 14
Age : 30
Местожителство : София
Registration date : 09.09.2008

We can work this ... or maybe not? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: We can work this ... or maybe not?   We can work this ... or maybe not? Icon_minitimeПон Окт 27, 2008 7:15 pm

Аз лично в момента сбирам пари за нов фотоапарат щото старият е голяма бракма Suspect и аз и една фр работиме в едно кафе в Скай сити и парите са доста добри като имаме в предвит че постоянно испускам нещо bann
Върнете се в началото Go down
http://www.tokiohotel-fans483.piczo.com
Sponsored content





We can work this ... or maybe not? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: We can work this ... or maybe not?   We can work this ... or maybe not? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
We can work this ... or maybe not?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Off-Topic :: Кош-
Идете на: