Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Анти коментарите

Go down 
+3
DarkPrincess
Schwarz_Engel
Tokio_Hotel
7 posters
АвторСъобщение
Tokio_Hotel
Admin
Tokio_Hotel


Брой мнения : 454
Age : 32
Registration date : 11.08.2008

Анти коментарите Empty
ПисанеЗаглавие: Анти коментарите   Анти коментарите Icon_minitimeНед Фев 08, 2009 3:21 pm

Кои анти коментари за Бил ви дразнят най-много?
Върнете се в началото Go down
https://tokiohotelbg.bulgarianforum.net
Schwarz_Engel
напреднал потребител
напреднал потребител



Брой мнения : 40
Age : 29
Registration date : 09.02.2009

Анти коментарите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анти коментарите   Анти коментарите Icon_minitimeПон Фев 09, 2009 8:21 pm

Вече никои,защото каквото и да говорят няма да променят нищо!
Върнете се в началото Go down
DarkPrincess
начинаещ
начинаещ



Брой мнения : 19
Age : 28
Registration date : 11.02.2009

Анти коментарите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анти коментарите   Анти коментарите Icon_minitimeСря Фев 11, 2009 8:27 pm

с течение на времето разбрах че нито те ще променят моето мнение нито ако пусна гневен коментар аз ще променя тяхното.ако греша някой да ме поправи. Smile
Върнете се в началото Go down
Cveti . Tokio Hоtel
напреднал потребител
напреднал потребител
Cveti . Tokio Hоtel


Брой мнения : 43
Age : 28
Registration date : 17.02.2009

Анти коментарите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анти коментарите   Анти коментарите Icon_minitimeЧет Фев 19, 2009 8:38 pm

Nqma takiva zashtoto kakvoto i da govorat ne e istina Bill si e Bill I love you I love you I love you I love you
Върнете се в началото Go down
dulce_25
начинаещ
начинаещ
dulce_25


Брой мнения : 4
Age : 28
Registration date : 06.03.2009

Анти коментарите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анти коментарите   Анти коментарите Icon_minitimeПет Мар 06, 2009 11:21 pm

Ами преди ме дразнеха като го обиждат,но сега вече гледам да не обръщам внимание на малоумните анти фенове,макар че много се дразня като някой го обиди и понякога започвам да се карам с този,който го е обидил!Все пак колкото и да го обиждат,колкото и анти клипове да качват...нищо няма да променят с тях!Само показват колко са прости!!
Върнете се в началото Go down
lov_tokio_hotel
напреднал потребител
напреднал потребител
lov_tokio_hotel


Брой мнения : 45
Age : 26
Registration date : 29.06.2009

Анти коментарите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анти коментарите   Анти коментарите Icon_minitimeВто Юни 30, 2009 3:06 pm

draznqt me no ne im obr1sham vnimanie zashoto znam 4e zavijdat koito tokio hotel obi4a shed tqh da ti4a,koito tokio hotel mrazi pod krakata im da lazi koito TOKIO HOTEL NENAVIJDA ZNA4I IM ZAVIJDAAA Razz
Върнете се в началото Go down
Bubble
Фен на Георг
Фен на Георг
Bubble


Брой мнения : 92
Age : 30
Registration date : 27.09.2008

Анти коментарите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анти коментарите   Анти коментарите Icon_minitimeПон Юли 06, 2009 4:31 pm

Започнах да свиквам с глупостите,че той бил обратен и.т.н.Противни са ми и не мога да ги понасям.Дразни ме факта,че сигурно не са чули ни една песен и започват да нареждат наред. Хората не се гледат само по външност! ...
Върнете се в началото Go down
lov_tokio_hotel
напреднал потребител
напреднал потребител
lov_tokio_hotel


Брой мнения : 45
Age : 26
Registration date : 29.06.2009

Анти коментарите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анти коментарите   Анти коментарите Icon_minitimeПет Авг 21, 2009 12:29 pm

Дразнят ме и то много durch den monsun durch den monsun durch den monsun ... ... ...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Анти коментарите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анти коментарите   Анти коментарите Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Анти коментарите
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Tokio Hotel :: Бил Каулиц-
Идете на: