ИндексИндекс  PortalPortal  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

Как станахте фен на групата?

Go down 
АвторСъобщение
Tokio_Hotel
Admin

Брой мнения : 454
Registration date : 11.08.2008

ПисанеЗаглавие: Как станахте фен на групата?   Нед Фев 08, 2009 4:30 pm

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://tokiohotelbg.bulgarianforum.net
Schwarz_Engel
напреднал потребител
напреднал потребител

Брой мнения : 40
Registration date : 09.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Как станахте фен на групата?   Пон Фев 09, 2009 8:49 pm

Амиии,един ден (26.12.07) бях решила,че ще слушам метъл Laughing ии влязох във vbox,за да чуя някоя песен,НО незнайно как ми излезе фен клипче на ТХ и аз реших да го гледам.М/у другото до тогава не бях чувала за тях.
Та,песента,с която беше клипчето беше "Ich bin nicht ich" и първоначално не ми хареса много,освен в началото,но все пак си я пуснах и на другия ден,след това пак и пак и постепенно цялата песен започна да ми харесва.На 29ти пак си пуснах клипчето и видях в подобни "Durch den Monsun".Пуснах я,естествено и още от първото слушане се разплаках,след което това се превърна в любимата ми песен,а Токио Хотел станаха любомата ми група.А след известно време и много прочетени интервюта Бил ми стана любимец,защото ми допадна най-много от всички. Smile
Вижте профила на потребителя
Tokio`Boy
напреднал потребител
напреднал потребител

Брой мнения : 23
Registration date : 17.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Как станахте фен на групата?   Сря Фев 18, 2009 12:16 am

Еми значиии беше 26.10.2007 когато в youtube чух Monsoon и много ми хареса разрових се и си изтеглих всичките албуми и почнах да се интересувам и така до днес Very Happy странното обаче е че, ми ги бяха показвали и аз бях попитал "Всички ли са момчета" Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
NeLiTo
напреднал потребител
напреднал потребител

Брой мнения : 21
Registration date : 14.09.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Как станахте фен на групата?   Сря Фев 18, 2009 5:42 pm

емиии в 7 клас една фр само за бил дрънкаше взех я за лудаа Very Happy после чух по ММ rette mich иии после четох за прическата на бил (когато си пусна косата) иииии такааа
Cveti . Tokio Hоtel
напреднал потребител
напреднал потребител

Брой мнения : 43
Registration date : 17.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Как станахте фен на групата?   Пет Фев 20, 2009 5:02 pm

ami mama mnogo 4esto slushashe nqkakvi pesni edin den reshih da vida kakvo e vleznah i si kazah kakvi sa rezi..... no postepenno zapo4nah da gi haresvam i im stanah po-golqma fenka i ot mama
zimmer_483
напреднал потребител
напреднал потребител

Брой мнения : 33
Registration date : 09.03.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Как станахте фен на групата?   Пет Мар 13, 2009 9:40 pm

еми веднъж (нямам представа как) бях намерила shrei от някаде и само нея слушах и после монсун и накрая си изтеглих дискографията и почнах да ги слушам иначе никой не ми е казвал за тях и аз се чуда от каде са ги разбрала ништо не си спомням Very Happy аа да няколко месеца преди това почнах да слушам само рок и метал и някакси съм попаднала на тях нз... ама не си представях живота ми без тях вече.. Tokio Hotel Tokio Hotel
EvE_BaBy
напреднал потребител
напреднал потребител

Брой мнения : 33
Registration date : 11.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Как станахте фен на групата?   Чет Апр 09, 2009 11:11 am

Еми един ден бяхме с фр - тата навън и на гости ни беше една фр от Варна. Тя беше голяма фенка, но ся не е. Както и да е. тя започна да приказва за тях, каза, че моята песен на ТХ била Schrei и така се и оказа. Донесе един плакат на ТХ и 1 на Бил. Беше от калната фотосесия *прекалено късно съм започнала да ги слушам май lol! * та когато видях плаката на Бил я попитах - А тва момиче как се казваше Embarassed (ся малко ме е срам от този въпрос lol! ) и тя взе да ми се кара. Когато видях Том веднага го харесах и си беше ясно че тои е моя тип от групата. На др ден Тя ми донесе диск с техни песни и когато чух Schrei веднага се зарибих и така... След т'ва си изтеглих дискографията им, МНОГО СНИМКИ, сдобих се с мн плакати и статии и им станах супер фенка, каквато съм и до днес Very Happy
Fuck_OFf
начинаещ
начинаещ

Брой мнения : 6
Registration date : 03.06.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Как станахте фен на групата?   Сря Юни 03, 2009 7:38 pm

[b] Преди 3 години (на октомври 2009 вче ще стаанат 4 год от както съм фенка) бях на гости у една приятелка !! Тогава често се събирахме да гледаме филм ту унас ту у тях и като бяхме у тях седнах на компа и гледан на работния плот една група и й викам къви са тия и ми разправи за групата ... после ми прати някакви техни песни и почнах много да г харесвам и е имало и време когато се мислих че съм влюбена в Бил и в същото време съм влюбена и в едно др момче абе детски глупости бяха кат са сета се пукам от смях... А за жалост приятелката ми вече нем им е фенка Wink
Positiv
начинаещ
начинаещ

Брой мнения : 1
Registration date : 18.08.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Как станахте фен на групата?   Вто Авг 18, 2009 10:50 am

Ами през 2004 за пръв път слушах Schrei и Durch den Monsoon и след седмица някаде канала се изгуби. След това през 2007 слушах Through the Monsoon. От тогава сам много зарибена , но най вече по Бил Bill
willow_
начинаещ
начинаещ

Брой мнения : 15
Местожителство : Германия
Registration date : 12.09.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Как станахте фен на групата?   Съб Сеп 12, 2009 12:39 am

мм първо влязох в вибокс ии на едно клипче от началната страница пишеше Том Каулиц -Too Little Too Late и първоначално си помислих че тва е някво момиче дет свири на китара кат мен обаче после написах Том Каулиц в гугъл ии ми излезе в уикипедия че е китариста на немската банда Токио Хотел. реших да ги видя кой са тези ии п1рвата им песен която чух беше ich bin nicht ich . Слушах я непрестано цяла седмица докато не реших да чуя и други песни на групата.После се запалих по durch den monsun .Истеглих си двата им албума ии от тогава не спирам да ги слушам kaulitz
LiNa
начинаещ
начинаещ

Брой мнения : 5
Registration date : 30.11.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Как станахте фен на групата?   Пон Ное 30, 2009 11:15 pm

Ами бях на един рожден ден преди около 4 година да кажем и там имаше едно момиче което слушаше токио хотел от там разбрах.а всъщност станах фен преди около 2 години когата се сетих че имаше такава група и реших да видя кво е станало с тях, казах после на една фр тя се разтърси за интервюта и тем подобни...иии така...харесахме си ги и още ги слушаме Smile
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Как станахте фен на групата?   

Върнете се в началото 
Страница 1 от 1