Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Вицове......

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
^1000^Meere^
начинаещ
начинаещ
^1000^Meere^


Брой мнения : 18
Age : 29
Registration date : 14.02.2009

Вицове...... Empty
ПисанеЗаглавие: Вицове......   Вицове...... Icon_minitimeСъб Фев 14, 2009 1:54 pm

Тук пишете вицове cherry
Върнете се в началото Go down
^1000^Meere^
начинаещ
начинаещ
^1000^Meere^


Брой мнения : 18
Age : 29
Registration date : 14.02.2009

Вицове...... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вицове......   Вицове...... Icon_minitimeСря Фев 18, 2009 3:27 pm

На оживено кръстовище светофарът сменя и трите си цвята,но младата дама зад волана на първата кола не
потегля.Полицаят я доближава и пита:
- Госпожо,нима нито един от трите цвята не ви харесва?
Върнете се в началото Go down
NeLiTo
напреднал потребител
напреднал потребител
NeLiTo


Брой мнения : 21
Age : 32
Registration date : 14.09.2008

Вицове...... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вицове......   Вицове...... Icon_minitimeЧет Фев 19, 2009 7:07 pm

Полицай среща клатушкащ се пияница и му показал една точка за да се увери, че не е пиян.
- Колко точки виждаш?
- Мале-е-е! Задава се градушка!!!
Върнете се в началото Go down
th_love_tom
напреднал потребител
напреднал потребител



Брой мнения : 24
Age : 30
Registration date : 12.08.2008

Вицове...... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вицове......   Вицове...... Icon_minitimeСря Май 27, 2009 2:18 pm

Пътнически самолет каца в далечна страна. Екипажът, уморен от пътуването, решава да си направи як купон за разпускане. Напиват се като свине, пилотите се чукат със стюардесите, стюардесите - с охраната на хотела, пилотите - с камериерките, стюардесите - с целия хотел... Накратко, добре си прекарват.
Сутринта се събуждат - търкалят се голи на пода, наоколо празни бутилки, угарки, презервативи, смрад.
Една от стюардесите (с особено тежко главоболие) си мисли "къде съм? коя съм? какво съм? сега накъде?"... Облича се с нечовешки усилия и се добира до самолета.
Самолетът излита, тя разнася кафе на пътниците, след което отива да се изпикае в тоалетната. Сваля полата, сваля гащите и какво да види - член! Мъжки полов орган. Замисля се усилено и изведнъж изкрещява:
- Мамка му! Кой кара самолета?!?
Върнете се в началото Go down
th_love_tom
напреднал потребител
напреднал потребител



Брой мнения : 24
Age : 30
Registration date : 12.08.2008

Вицове...... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вицове......   Вицове...... Icon_minitimeСря Май 27, 2009 2:18 pm

В травматологията разговарят болните целите в гипс.
- Ти как пострада?
- Натресох се в един гараж.
- Колата, разбира се, е на сол?
- Не, аз се прибирах пеша.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Вицове...... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вицове......   Вицове...... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Вицове......
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Off-Topic :: Игри-
Идете на: