Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Ученически/Студентски дневник

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Missy B
Фен на Георг
Фен на Георг



Брой мнения : 99
Age : 29
Местожителство : Berlin, Germany
Registration date : 12.09.2008

Ученически/Студентски дневник Empty
ПисанеЗаглавие: Ученически/Студентски дневник   Ученически/Студентски дневник Icon_minitimeПет Окт 17, 2008 10:04 pm

Разказвайте за преживяванията си в училище/университета (програмата и коментар за всеки час)
1. География: Правиха ни снимки за Книгата в края на годината ... немска му работа (но все пак си сложих рок-стар ботушите, тъмни дънки и ултра-готин черен потник, макар че беше под 10° навън)
2. Френски: Имам 3 на езика и 6 на текста (т.е. 4 и 2 в България), т.е. оценката ми се върти около 4-, което е мноооого добре, като се има предвид, че уча за първа година френски, докато класа ми са учили вече 1 година
3. Етика: "Хапи ме Гевисена" (моя превод, на "Лоша съвест"). Обсъждахме основно съвестта на всеки ... кога се обажда, защо, какво предтсвлява и т.н.
4. Английски: Говорихме си за стачките - каква стачка ще предприемат учителите, за да им повишат заплатите (най-вероятно няма да ходим на училище, или ще ходим, но няма да получаваме оценки)
5. Математика: Спах, докато учителката обясняваше нещо ...
6. Музика: Пяхме "Apologize (original)" "Let it be" "Sweet about me" "Unfaithful" и "Cry"
7. Немски: Спах, като се има предвид, че е последен час преди ваканцията ... Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://inabozhilova.blogspot.com
chryz
Фен на Густав
Фен на Густав
chryz


Брой мнения : 117
Age : 30
Местожителство : ma world ;dd
Registration date : 10.09.2008

Ученически/Студентски дневник Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ученически/Студентски дневник   Ученически/Студентски дневник Icon_minitimeПон Окт 20, 2008 6:31 pm


1.Химия : Хихи контролничка за мен.. познайте кво ше имам. Suspect
2.Немски : Влязох в час.. shocked по незнайни причини. Осъзнах че от 3 дена се превежда един текст.. Хилих се,докато кака Диди четеше до мен и превеждаше /бту текста е взиман миналата година,нооо.. така реши секси даскала.-ще се чете.. /
3.Немски : Този път се отказахме да влезем / аз и кака Диди/ whistle
4.Информационни технологий : Слешахме как любимия съученик Кристиян и Петя се убиждат сексуално. tooth
5.Математика :Още една контролничка.. Хихи.. Suspect
6.Литература : Мита за сътворението на света.. Ии да нещо важно.. аз говорих в час по литература.. хахах hmm
7.Български език : Сравняване на текстове.. и нещо имаше още.. ноо кой помни.. хих. pardon
Върнете се в началото Go down
http://theveronicas-bgfan.up-your.com/
Girl in a BOX
напреднал потребител
напреднал потребител
Girl in a BOX


Брой мнения : 43
Age : 34
Местожителство : HELL(on road 666, then left)
Registration date : 16.09.2008

Ученически/Студентски дневник Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ученически/Студентски дневник   Ученически/Студентски дневник Icon_minitimeВто Окт 21, 2008 10:06 am

1 и 2- Упражнение по микроикономика... Решавахме задачи за ГПВ и също позитивна и нормативна теория...
3,4 и 5- Математика. Правихме контролно ... Надявам се на 2 точки... още 48 и ще хвана 3-ката за семестъра!!! muahaha
Така и не разбрах какво е това "arcus" Какво се променя когато е arcsinX
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/angelusv
Missy B
Фен на Георг
Фен на Георг



Брой мнения : 99
Age : 29
Местожителство : Berlin, Germany
Registration date : 12.09.2008

Ученически/Студентски дневник Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ученически/Студентски дневник   Ученически/Студентски дневник Icon_minitimeВто Окт 21, 2008 12:21 pm

Razz Ваканция
Върнете се в началото Go down
http://inabozhilova.blogspot.com
Sponsored content





Ученически/Студентски дневник Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ученически/Студентски дневник   Ученически/Студентски дневник Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Ученически/Студентски дневник
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Off-Topic :: Кош-
Идете на: