Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 От кога харесвате Токио Хотел?

Go down 
+17
Deni_th
EliTy KauliTz
VampirePrincess
-Jumbie-
Missy B
krisityy952
x_Viks_x
danityy
.Sunshine.
mimiTH01
виновна
jumbi_98
bill_ich_liebe_dich
aniTH13
spring_nicht
CaLLous_love_TH
Tokio_Hotel
21 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Tokio_Hotel
Admin
Tokio_Hotel


Брой мнения : 454
Age : 32
Registration date : 11.08.2008

От кога харесвате Токио Хотел? Empty
ПисанеЗаглавие: От кога харесвате Токио Хотел?   От кога харесвате Токио Хотел? Icon_minitimeПон Авг 11, 2008 10:44 pm

От кога харесвате Токио Хотел и как точно се запалихте по тях?
Върнете се в началото Go down
https://tokiohotelbg.bulgarianforum.net
CaLLous_love_TH
Фен на Георг
Фен на Георг
CaLLous_love_TH


Брой мнения : 61
Age : 30
Местожителство : Троян,България
Registration date : 12.08.2008

От кога харесвате Токио Хотел? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От кога харесвате Токио Хотел?   От кога харесвате Токио Хотел? Icon_minitimeВто Авг 12, 2008 6:35 pm

хех амии от 2005 година ги харесвам и по точно края на годината Smile Започнах да ги харесвам от песента Schrei I love you I love you I love you
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/callous_love_th
spring_nicht
Модератор
Модератор
spring_nicht


Брой мнения : 128
Registration date : 11.08.2008

От кога харесвате Токио Хотел? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От кога харесвате Токио Хотел?   От кога харесвате Токио Хотел? Icon_minitimeВто Авг 12, 2008 10:43 pm

Аз ги харесвам от около година...първо не ми харесваха много...после се влюбих в Rette mich...после ми омръзна....после се влюбих в Monsoon (бях много впечетлена от представянето им на наградите на MTV), ама и тя ми омръзна No Накрая откачих по 1000 Meere -тя вече не ми омръзна Very Happy ...ама още не им бях фенка Запалих се след като чух Spring nicht Crying or Very sad -страхотна песен
Върнете се в началото Go down
aniTH13
начинаещ
начинаещ
aniTH13


Брой мнения : 17
Age : 28
Registration date : 12.08.2008

От кога харесвате Токио Хотел? Empty
ПисанеЗаглавие: .........   От кога харесвате Токио Хотел? Icon_minitimeСря Авг 13, 2008 10:02 am

CaLLous_love_TH написа:
хех амии от 2005 година ги харесвам и по точно края на годината Smile Започнах да ги харесвам от песента Schrei I love you I love you I love you

и аз се запалих от песента Schrei...всъщност една моя фр им беше фенка и нали тя ми ги показа и ми станаха симпатични...после изслушах Schrei и се влюбих в тях Smile Smile Smile
Върнете се в началото Go down
bill_ich_liebe_dich
начинаещ
начинаещ
bill_ich_liebe_dich


Брой мнения : 5
Age : 27
Registration date : 13.08.2008

От кога харесвате Токио Хотел? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От кога харесвате Токио Хотел?   От кога харесвате Токио Хотел? Icon_minitimeСря Авг 13, 2008 12:22 pm

Аз ги слушам от 3 клас...Тоест от 3 години вече!Ся съм 6!И аз се запалих по Токио Хотел от песента Schrei! flower
Върнете се в началото Go down
jumbi_98
Модератор
Модератор
jumbi_98


Брой мнения : 85
Age : 25
Registration date : 12.08.2008

От кога харесвате Токио Хотел? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От кога харесвате Токио Хотел?   От кога харесвате Токио Хотел? Icon_minitimeСря Авг 13, 2008 3:04 pm

Ми около една година
Върнете се в началото Go down
виновна
Фен на Георг
Фен на Георг
виновна


Брой мнения : 61
Age : 28
Registration date : 12.08.2008

От кога харесвате Токио Хотел? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От кога харесвате Токио Хотел?   От кога харесвате Токио Хотел? Icon_minitimeСря Авг 13, 2008 5:47 pm

Аз се запалих по тях от преди 2 месеца когато чух за 1 път Schrei една приятелка ми я прати flower
Върнете се в началото Go down
mimiTH01
напреднал потребител
напреднал потребител
mimiTH01


Брой мнения : 28
Age : 29
Registration date : 14.08.2008

От кога харесвате Токио Хотел? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От кога харесвате Токио Хотел?   От кога харесвате Токио Хотел? Icon_minitimeЧет Авг 14, 2008 3:00 pm

Начи аз бях слушала само една песен на ТХ даже не помня как се казваше и мн ми хареса и от момчетата си харесах само Том...ама тогава не се "запалих" по тях.... Very Happy А някъде от година-година и половина започнах поече да се инт. от тях и им станах фенка,като вече започнах да харисвам всички не само Том Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
.Sunshine.
Фен на Том
Фен на Том
.Sunshine.


Брой мнения : 210
Age : 30
Registration date : 10.09.2008

От кога харесвате Токио Хотел? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От кога харесвате Токио Хотел?   От кога харесвате Токио Хотел? Icon_minitimeСря Сеп 10, 2008 3:49 pm

Ами аз ги слушам от 2 год.Бях във Франция и видях един човек с расти.Аз ги бях чувала ТХ и нали като видях този човек и реших да потърся инфо за тях,изтеглих си техни песни и така... rocking
Върнете се в началото Go down
danityy
Фен на Густав
Фен на Густав
danityy


Брой мнения : 106
Age : 30
Registration date : 10.09.2008

От кога харесвате Токио Хотел? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От кога харесвате Токио Хотел?   От кога харесвате Токио Хотел? Icon_minitimeЧет Сеп 11, 2008 1:01 pm

Аз пък ги чух за 1 път пролетта на 2006 год. Харесаха ми песните като звучене но нищо не разбирах и не им обърнах внимание (песните бяха от "Schrei")..Запалих се по тях преди около год и половина и още тогава Том ми Взе сърчицето sunny
Върнете се в началото Go down
x_Viks_x
Фен на Георг
Фен на Георг
x_Viks_x


Брой мнения : 79
Age : 28
Registration date : 12.09.2008

От кога харесвате Токио Хотел? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От кога харесвате Токио Хотел?   От кога харесвате Токио Хотел? Icon_minitimeПет Сеп 12, 2008 8:17 pm

ами....ъмм 1 годинка и нещо може би ... първата тяхна песен,която чух беше Rette Mich и веднага се слюбих в нея... sunny
Върнете се в началото Go down
krisityy952
Фен на Георг
Фен на Георг
krisityy952


Брой мнения : 55
Age : 29
Registration date : 13.09.2008

От кога харесвате Токио Хотел? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От кога харесвате Токио Хотел?   От кога харесвате Токио Хотел? Icon_minitimeСъб Сеп 13, 2008 3:00 pm

Аз се запалих от Браво I love you .Мисля,че оттогавамина година и половина cheers Gustii winner
Върнете се в началото Go down
Missy B
Фен на Георг
Фен на Георг



Брой мнения : 99
Age : 29
Местожителство : Berlin, Germany
Registration date : 12.09.2008

От кога харесвате Токио Хотел? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От кога харесвате Токио Хотел?   От кога харесвате Токио Хотел? Icon_minitimeСъб Сеп 13, 2008 4:08 pm

Една година ... може би ... убедена съм, че е горе-долу толкова, защото преди година и половина не можех да кажа кой е Бил, кой е Том ... не ме съдете Wink
Върнете се в началото Go down
http://inabozhilova.blogspot.com
-Jumbie-
напреднал потребител
напреднал потребител
-Jumbie-


Брой мнения : 39
Age : 31
Registration date : 13.09.2008

От кога харесвате Токио Хотел? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От кога харесвате Токио Хотел?   От кога харесвате Токио Хотел? Icon_minitimeСъб Сеп 13, 2008 8:36 pm

От средата на ноември 2006 =^.^=
Върнете се в началото Go down
VampirePrincess
Фен на Бил
Фен на Бил
VampirePrincess


Брой мнения : 313
Age : 31
Registration date : 13.09.2008

От кога харесвате Токио Хотел? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От кога харесвате Токио Хотел?   От кога харесвате Токио Хотел? Icon_minitimeСъб Сеп 13, 2008 8:50 pm

Ами на 14ти октомври стават две години откакто съм фенка lol!

Запалих се много странно по тях хаха
първо попаднах на техен сайт, след това питах сестра ми кои са, след като ми ги показа така три месеца и виждах навсякъде-списания, ТВ...ии един ден си взех БГ Бравото и там имаше техен плакат, изтеглих си Schrei (Тогава Zimmer-a още не беше пуснат) и от тогава съм луда на тема ТХ Smile
Върнете се в началото Go down
EliTy KauliTz
Фен на Том
Фен на Том
EliTy KauliTz


Брой мнения : 287
Age : 29
Registration date : 13.09.2008

От кога харесвате Токио Хотел? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От кога харесвате Токио Хотел?   От кога харесвате Токио Хотел? Icon_minitimeПон Сеп 15, 2008 2:13 pm

VampirePrincess написа:
Ами на 14ти октомври стават две години откакто съм фенка lol!

Запалих се много странно по тях хаха
първо попаднах на техен сайт, след това питах сестра ми кои са, след като ми ги показа така три месеца и виждах навсякъде-списания, ТВ...ии един ден си взех БГ Бравото и там имаше техен плакат, изтеглих си Schrei (Тогава Zimmer-a още не беше пуснат) и от тогава съм луда на тема ТХ Smile

хяхя кой ли ме запали по тях affraid
аз пък на 17 Окромври права 2 години от както ги слушам зареди Мартинелчето...ако не беше тя ся нз кфо щях да права bounce bounce
Върнете се в началото Go down
VampirePrincess
Фен на Бил
Фен на Бил
VampirePrincess


Брой мнения : 313
Age : 31
Registration date : 13.09.2008

От кога харесвате Токио Хотел? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От кога харесвате Токио Хотел?   От кога харесвате Токио Хотел? Icon_minitimeПон Сеп 15, 2008 2:14 pm

EliTy KauliTz написа:
VampirePrincess написа:
Ами на 14ти октомври стават две години откакто съм фенка lol!

Запалих се много странно по тях хаха
първо попаднах на техен сайт, след това питах сестра ми кои са, след като ми ги показа така три месеца и виждах навсякъде-списания, ТВ...ии един ден си взех БГ Бравото и там имаше техен плакат, изтеглих си Schrei (Тогава Zimmer-a още не беше пуснат) и от тогава съм луда на тема ТХ Smile

хяхя кой ли ме запали по тях affraid
аз пък на 17 Окромври права 2 години от както ги слушам зареди Мартинелчето...ако не беше тя ся нз кфо щях да права bounce bounce

Абее..ако не съм аз до ся половината население на БГ да е умряло...
Върнете се в началото Go down
EliTy KauliTz
Фен на Том
Фен на Том
EliTy KauliTz


Брой мнения : 287
Age : 29
Registration date : 13.09.2008

От кога харесвате Токио Хотел? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От кога харесвате Токио Хотел?   От кога харесвате Токио Хотел? Icon_minitimeПон Сеп 15, 2008 2:15 pm

VampirePrincess написа:
EliTy KauliTz написа:
VampirePrincess написа:
Ами на 14ти октомври стават две години откакто съм фенка lol!

Запалих се много странно по тях хаха
първо попаднах на техен сайт, след това питах сестра ми кои са, след като ми ги показа така три месеца и виждах навсякъде-списания, ТВ...ии един ден си взех БГ Бравото и там имаше техен плакат, изтеглих си Schrei (Тогава Zimmer-a още не беше пуснат) и от тогава съм луда на тема ТХ Smile

хяхя кой ли ме запали по тях affraid
аз пък на 17 Окромври права 2 години от както ги слушам зареди Мартинелчето...ако не беше тя ся нз кфо щях да права bounce bounce

Абее..ако не съм аз до ся половината население на БГ да е умряло...

хахахаххахаха тфа как прозвучаааа Imao
Върнете се в началото Go down
Deni_th
начинаещ
начинаещ
Deni_th


Брой мнения : 5
Age : 29
Registration date : 15.08.2008

От кога харесвате Токио Хотел? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От кога харесвате Токио Хотел?   От кога харесвате Токио Хотел? Icon_minitimeПон Сеп 15, 2008 7:57 pm

AMI OT 3 GODINI I 2 MESECA GI SLU6AM Bill Tom Gustav Georg Tokio Hotel
Върнете се в началото Go down
Tokio_Hotel
Admin
Tokio_Hotel


Брой мнения : 454
Age : 32
Registration date : 11.08.2008

От кога харесвате Токио Хотел? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От кога харесвате Токио Хотел?   От кога харесвате Токио Хотел? Icon_minitimeПон Сеп 15, 2008 8:02 pm

Ааам Деничке , може ли само да ти направя една забелжчица..ама много мъничка , пиши на кирилица , моля те Smile
Върнете се в началото Go down
https://tokiohotelbg.bulgarianforum.net
Girl in a BOX
напреднал потребител
напреднал потребител
Girl in a BOX


Брой мнения : 43
Age : 34
Местожителство : HELL(on road 666, then left)
Registration date : 16.09.2008

От кога харесвате Токио Хотел? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От кога харесвате Токио Хотел?   От кога харесвате Токио Хотел? Icon_minitimeВто Сеп 16, 2008 11:58 am

През декември ще станат 3 години lqlqlq
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/angelusv
EliTy KauliTz
Фен на Том
Фен на Том
EliTy KauliTz


Брой мнения : 287
Age : 29
Registration date : 13.09.2008

От кога харесвате Токио Хотел? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От кога харесвате Токио Хотел?   От кога харесвате Токио Хотел? Icon_minitimeВто Сеп 16, 2008 4:43 pm

Girl in a BOX написа:
През декември ще станат 3 години lqlqlq

йей яко affraid
Върнете се в началото Go down
Girl in a BOX
напреднал потребител
напреднал потребител
Girl in a BOX


Брой мнения : 43
Age : 34
Местожителство : HELL(on road 666, then left)
Registration date : 16.09.2008

От кога харесвате Токио Хотел? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От кога харесвате Токио Хотел?   От кога харесвате Токио Хотел? Icon_minitimeСря Сеп 17, 2008 9:20 am

Цитат :
Girl in a BOX написа:
През декември ще станат 3 години lqlqlq


йей яко affraid

Да, да не повярваш lol!
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/angelusv
reni94
напреднал потребител
напреднал потребител
reni94


Брой мнения : 25
Age : 29
Registration date : 16.09.2008

От кога харесвате Токио Хотел? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От кога харесвате Токио Хотел?   От кога харесвате Токио Хотел? Icon_minitimeСря Сеп 17, 2008 1:05 pm

е ми...аз съм от октомври месец 200....7 Very Happy
Върнете се в началото Go down
EliTy KauliTz
Фен на Том
Фен на Том
EliTy KauliTz


Брой мнения : 287
Age : 29
Registration date : 13.09.2008

От кога харесвате Токио Хотел? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От кога харесвате Токио Хотел?   От кога харесвате Токио Хотел? Icon_minitimeСря Сеп 17, 2008 2:19 pm

reni94 написа:
е ми...аз съм от октомври месец 200....7 Very Happy
аз пък от октомври 2006 lol!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





От кога харесвате Токио Хотел? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От кога харесвате Токио Хотел?   От кога харесвате Токио Хотел? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
От кога харесвате Токио Хотел?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Off-Topic :: Кош-
Идете на: